У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрівка - Новоданилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дмитрівка - Новоданилівка:

Поточний розклад електричок Дмитрівка - Новоданилівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 37 хв зі станції Дмитрівка і прибуває на станцію Новоданилівка о 12 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6318 сполученням Миколаїв Вантажний - Долинська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Дмитрівка і Новоданилівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дмитрівка - Новоданилівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дмитрівка Новоданилівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дмитрівка - Новоданилівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6318 Миколаїв Долинська 00.33
Дмитрівка
00.40
Новоданилівка
7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6314 Миколаїв Тимкове 12.37
Дмитрівка
12.43
Новоданилівка
6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дмитрівка -Новоданилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дмитрівка — Новоданилівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новоданилівка — Дмитрівка