У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Зустрічний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро - Зустрічний:

Поточний розклад електричок Дніпро - Зустрічний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 25 хв зі станції Дніпро і прибуває на станцію Зустрічний о 20 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6409 сполученням Дніпро-Лоцманська - Апостолове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Дніпро і Зустрічний цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро - Зустрічний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро Зустрічний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро - Зустрічний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6405 Дніпро Апостолове 08.21
Дніпро-Лоцманська
08.36
Зустрічний
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6409 Дніпро Апостолове 20.25
Дніпро-Лоцманська
20.40
Зустрічний
15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро -Зустрічний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Зустрічний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зустрічний — Дніпро