У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Донець - Передвузлова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Донець - Передвузлова:

Поточний розклад електричок Донець - Передвузлова включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 04 хв зі станції Донець і прибуває на станцію Передвузлова о 14 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6406 сполученням Ізюм - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 1 г 28 хв. Між станціями Донець і Передвузлова цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Слобожанська(04.03), Левківка(04.44), Жихор(05.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Донець - Передвузлова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Донець Передвузлова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Донець - Передвузлова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Донець -Передвузлова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Донець — Передвузлова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Передвузлова — Донець