У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драчино - Нижнє Синьовидне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Драчино - Нижнє Синьовидне:

Поточний розклад електричок Драчино - Нижнє Синьовидне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 41 хв зі станції Драчино і прибуває на станцію Нижнє Синьовидне о 19 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6506 сполученням Мукачево - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 2 г 38 хв. Між станціями Драчино і Нижнє Синьовидне цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Свалява(16.46), Занька(17.15), Бескит(17.56), Тухля(18.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Драчино - Нижнє Синьовидне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Драчино Нижнє Синьовидне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Драчино - Нижнє Синьовидне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6506 Мукачево Стрий 16.41
Драчино
19.19
Нижнє Синьовидне
2 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Драчино -Нижнє Синьовидне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драчино — Нижнє Синьовидне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нижнє Синьовидне — Драчино