У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Древлянка - Спартак
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Древлянка - Спартак:

Поточний розклад електричок Древлянка - Спартак включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 04 хв зі станції Древлянка і прибуває на станцію Спартак о 06 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6634 сполученням Коростень - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 46 хв. Між станціями Древлянка і Спартак цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Шатрище(18.10), 130 Км(18.38), Щебзавод(19.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Древлянка - Спартак, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Древлянка Спартак ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Древлянка - Спартак можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6610 Коростень Київ 05.04
Древлянка
06.49
Спартак
1 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Борщагівка 12.58
Древлянка
14.44
Спартак
1 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6634 Коростень Київ 18.06
Древлянка
19.52
Спартак
1 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Древлянка -Спартак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Древлянка — Спартак

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Спартак — Древлянка