У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Спартак
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Спартак:

Актуальний розклад електричок по станції Спартак містить всього 23 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Спартак з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 12 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Піски, Загальці, Тетерів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Спартак відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Коростень, Київ-Пас. - Тетерів, Тетерів - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Спартак відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 04.16 1 хв  04.17 Курсує щоденно - переглянути
6604 Коростень Святошин 05.11 1 хв  05.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Київ 05.54 1 хв  05.55 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 06.10 1 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Київ 06.49 1 хв  06.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 06.59 1 хв  07.00 Курсує щоденно - переглянути
6603 Київ Тетерів 07.42 1 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
6605 Київ Коростень 08.21 1 хв  08.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 08.34 1 хв  08.35 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 10.01 1 хв  10.02 Курсує щоденно - переглянути
6611* Київ Тетерів 11.45 1 хв  11.46 Курсує щоденно - переглянути
6624* Тетерів Борщагівка 13.21 1 хв  13.22 Курсує щоденно - переглянути
6613* Київ Коростень 13.23 1 хв  13.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626* Коростень Київ 14.44 1 хв  14.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Борщагівка Тетерів 16.02 1 хв  16.03 Курсує щоденно - переглянути
6628 Тетерів Святошин 16.03 1 хв  16.04 Курсує щоденно - переглянути
6630 Тетерів Київ 17.39 1 хв  17.40 Курсує щоденно - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 19.02 1 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6636 Тетерів Борщагівка 19.42 1 хв  19.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Київ Коростень 19.52 1 хв  19.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6634 Коростень Київ 19.52 1 хв  19.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6627 Київ Тетерів 21.02 1 хв  21.03 Курсує щоденно - переглянути
6629 Київ Коростень 22.11 1 хв  22.12 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Спартак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Спартак