У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Спартак
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Спартак:

Актуальний розклад електричок по станції Спартак містить всього 19 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Спартак з такими станціями і населеними пунктами як Борщагівка, Святошин, Коростень, Тетерів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 45 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Піски, Загальці, Бородянка, Тетерів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Спартак відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тетерів - Святошин, Борщагівка - Коростень, Коростень - Борщагівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Спартак відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6604 Тетерів Борщагівка 05.39 1 хв  05.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Святошин 05.39 1 хв  05.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Святошин 06.30 1 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6601 Борщагівка Коростень 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Святошин 07.05 1 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Тетерів 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 09.36 1 хв  09.37 Курсує щоденно - переглянути
6607 Святошин Коростень 10.19 1 хв  10.20 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Борщагівка 10.47 1 хв  10.48 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 14.57 1 хв  14.58 Курсує щоденно - переглянути
6624 Коростень Борщагівка 15.24 1 хв  15.25 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Святошин 16.07 1 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 16.26 1 хв  16.27 Курсує щоденно - переглянути
6619 Святошин Тетерів 19.15 1 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути
6621 Святошин Коростень 19.44 1 хв  19.45 Курсує щоденно - переглянути
6630 Тетерів Борщагівка 20.01 1 хв  20.02 Курсує щоденно - переглянути
6623 Святошин Тетерів 20.36 1 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 20.36 1 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6634 Коростень Борщагівка 20.44 1 хв  20.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Спартак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Спартак