У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Спартак
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Спартак:

Актуальний розклад електричок по станції Спартак містить всього 25 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Спартак з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Коростень, Тетерів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 00 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Піски, Загальці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Спартак відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тетерів - Борщагівка, Коростень - Київ-Пас., Коростень - Борщагівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Спартак відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Спартак - Київ від 0.00 грн. (422.4 км)

  • Спартак - Коростень(всі вокзали) від 32.99 грн. (87.8 км)

  • Спартак - Святошин від 25.00 грн. (55.4 км)

  • Спартак - Ірпінь від 20.00 грн. (43.4 км)

  • Спартак - Малин від 20.00 грн. (33.7 км)

  • Спартак - Тетерів від 15.00 грн. (10.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 05.07 1 хв  05.08 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Київ 05.48 1 хв  05.49 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6601* Київ Коростень 07.17 1 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Київ 07.18 1 хв  07.19 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Коростень 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Тетерів 09.59 1 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Борщагівка 10.30 1 хв  10.31 Курсує щоденно - переглянути
6607* Київ Коростень 10.57 1 хв  10.58 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 11.39 1 хв  11.40 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 12.57 1 хв  12.58 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Київ 13.32 1 хв  13.33 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 14.06 1 хв  14.07 Курсує щоденно - переглянути
6611 Борщагівка Тетерів 15.05 1 хв  15.06 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.56 1 хв  15.57 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Святошин 16.16 1 хв  16.17 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Київ 16.43 1 хв  16.44 Курсує щоденно - переглянути
6615 Святошин Тетерів 16.49 1 хв  16.50 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Святошин 17.48 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6617 Київ Тетерів 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 19.05 1 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 19.39 1 хв  19.40 Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Київ 20.02 1 хв  20.03 Курсує щоденно - переглянути
6621 Святошин Тетерів 20.42 1 хв  20.43 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Тетерів 21.59 1 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Спартак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Спартак