У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Щирець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дрогобич - Щирець:

Поточний розклад електричок Дрогобич - Щирець включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 21 хв зі станції Дрогобич і прибуває на станцію Щирець о 07 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6012 сполученням Трускавець - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями Дрогобич і Щирець цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Верхні Гаї(17.32), Більче(18.16), Черкаси Львівські(18.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дрогобич - Щирець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дрогобич Щирець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дрогобич - Щирець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6008 Трускавець Львів 06.21
Дрогобич
07.46
Щирець 2
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 17.20
Дрогобич
18.55
Щирець 2
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дрогобич -Щирець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Щирець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Щирець — Дрогобич