У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Годи-Турка - Пядики
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Годи-Турка - Пядики:

Поточний розклад електричок Годи-Турка - Пядики включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 44 хв зі станції Годи-Турка і прибуває на станцію Пядики о 19 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6436 сполученням Івано-Франківськ - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Годи-Турка і Пядики цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Годи-Турка - Пядики, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Годи-Турка Пядики ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Годи-Турка - Пядики можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Годи-Турка -Пядики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Годи-Турка — Пядики

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пядики — Годи-Турка