З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козятин - Ворожба-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Козятин - Ворожба-Пас.:

Розклад поїздів Козятин Ворожба-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Козятин Ворожба-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.42 зі станції Козятин-1, в кінцевий же пункт Ворожба-Пас. прибувають вони відповідно о 20.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Козятин Ворожба-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Козятин - Ворожба-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Козятин - Ворожба-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
780ДО Вінниця Суми 14.42
Козятин-1
20.36
Ворожба-Пас.
5 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Козятин -Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Козятин — Ворожба-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ворожба-Пас. — Козятин