У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Крижопіль - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Крижопіль - Запоріжжя:

Розклад поїздів Крижопіль Запоріжжя на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Крижопіль Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Кодима, Користівка, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.47 зі станції Крижопіль, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 15.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Крижопіль Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Крижопіль - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Крижопіль - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Крижопіль – Запоріжжя залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Крижопіль - Запоріжжя можна від 283.33 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Львів Запоріжжя 21.47
Крижопіль
15.36
Запоріжжя-1
17 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Крижопіль -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Крижопіль — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Крижопіль