У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Люблін-Західний - Варшава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Люблін-Західний - Варшава:

Розклад поїздів Люблін-Західний Варшава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Люблін-Західний Варшава найчастіше зупиняються на станціях Наленчув, Пулави Място, Демблін, Пулави, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.13 зі станції Люблін-Західний, в кінцевий же пункт Варшава Всходня прибувають вони відповідно о 10.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Люблін-Західний Варшава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Люблін-Західний - Варшава складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Люблін-Західний - Варшава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
67 Київ Варшава 08.13
Люблін-Західний
10.11
Варшава Всходня
1 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Люблін-Західний -Варшава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Люблін-Західний — Варшава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Варшава — Люблін-Західний