У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Люботин - Огульці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Люботин - Огульці:

Поточний розклад електричок Люботин - Огульці включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 06 хв зі станції Люботин і прибуває на станцію Огульці о 08 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6321 сполученням Харків-Пас. - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Люботин і Огульці цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Любівка(15.38), Пирогова(15.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Люботин - Огульці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Люботин Огульці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Люботин - Огульці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Люботин -Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Люботин — Огульці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Огульці — Люботин