У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Задорожна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Львів - Задорожна:

Поточний розклад електричок Львів - Задорожна включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 34 хв зі станції Львів і прибуває на станцію Задорожна о 21 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6187 сполученням Львів - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 1 г 10 хв. Між станціями Львів і Задорожна цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Скнилів(09.11), Черкаси Львівські(10.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Львів - Задорожна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Львів Задорожна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Львів - Задорожна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Львів та Задорожна – 37.5 км. Ціна квитка на електричку Львів Задорожна складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187* Львів Мукачево 09.01
Львів
10.11
Задорожна
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 13.30
Львів
14.30
Задорожна
1 г Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 17.49
Львів
18.47
Задорожна
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 20.34
Львів
21.29
Задорожна
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Львів -Задорожна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Задорожна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Задорожна — Львів