У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна - Львів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задорожна - Львів:

Поточний розклад електричок Задорожна - Львів включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 45 хв зі станції Задорожна і прибуває на станцію Львів о 19 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 1 хв. Між станціями Задорожна і Львів цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задорожна - Львів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задорожна Львів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задорожна - Львів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задорожна та Львів – 56.1 км. Ціна квитка на електричку Задорожна Львів складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6154 Стрий Львів 06.28
Задорожна
07.27
Львів
59 хв Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 06.51
Задорожна
07.50
Львів
59 хв Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 13.24
Задорожна
14.25
Львів
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.45
Задорожна
19.40
Львів
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задорожна -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задорожна — Львів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Задорожна