У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Липняк - Караваєві Дачі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Липняк - Караваєві Дачі:

Поточний розклад електричок Липняк - Караваєві Дачі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 05 хв зі станції Липняк і прибуває на станцію Караваєві Дачі о 11 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7034 сполученням Житомир - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 7 хв. Між станціями Липняк і Караваєві Дачі цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Корнин(09.10), Унава(09.40), Мотовилівка(10.26), Київ-Волинський(11.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Липняк - Караваєві Дачі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Липняк Караваєві Дачі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Липняк - Караваєві Дачі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7034* Житомир Київ 09.05
Липняк
11.12
Караваєві Дачі
2 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Липняк -Караваєві Дачі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Липняк — Караваєві Дачі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Караваєві Дачі — Липняк