У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Липовий Гай - Селекційна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Липовий Гай - Селекційна:

Поточний розклад електричок Липовий Гай - Селекційна включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 52 хв зі станції Липовий Гай і прибуває на станцію Селекційна о 08 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6527 сполученням Харків-Пас. - Лозова, в цьому випадку поїздка займе 0 г 56 хв. Між станціями Липовий Гай і Селекційна цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Карачівка(18.41), Комарівка(19.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Липовий Гай - Селекційна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Липовий Гай Селекційна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Липовий Гай - Селекційна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Липовий Гай та Селекційна – 28.4 км. Ціна квитка на електричку Липовий Гай Селекційна складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Липовий Гай -Селекційна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Липовий Гай — Селекційна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Селекційна — Липовий Гай