У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маяк - Звидки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Маяк - Звидки:

Поточний розклад електричок Маяк - Звидки включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 43 хв зі станції Маяк і прибуває на станцію Звидки о 19 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6426 сполученням Букине - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 2 г 34 хв. Між станціями Маяк і Звидки цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Савинці(10.25), Шебелинка(11.30), Зидьки(12.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Маяк - Звидки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Маяк Звидки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Маяк - Звидки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Маяк та Звидки – 83.8 км. Ціна квитка на електричку Маяк Звидки складає 29.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6408 Ізюм Харків 05.43
Маяк
08.13
Звидки
2 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
6426 Букине Харків 10.20
Маяк
12.54
Звидки
2 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
6430 Ізюм Харків 13.52
Маяк
16.19
Звидки
2 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6404 Букине Харків 17.43
Маяк
19.46
Звидки
2 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Маяк -Звидки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маяк — Звидки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Звидки — Маяк