У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звидки - Маяк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звидки - Маяк:

Поточний розклад електричок Звидки - Маяк включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 40 хв зі станції Звидки і прибуває на станцію Маяк о 09 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6427 сполученням Харків-Левада - Ізюм, в цьому випадку поїздка займе 2 г 42 хв. Між станціями Звидки і Маяк цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Аксютівка(13.01), Будинок Відпочинку(13.37), Жовтнева(14.30), Савинці(15.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звидки - Маяк, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звидки Маяк ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звидки - Маяк можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6403 Харків Ізюм 07.40
Звидки
09.57
Маяк
2 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6427 Харків Ізюм 12.55
Звидки
15.37
Маяк
2 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звидки -Маяк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звидки — Маяк

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Маяк — Звидки