У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мостове - Одеса
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мостове - Одеса:

Поточний розклад електричок Мостове - Одеса включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 11 хв зі станції Мостове і прибуває на станцію Одеса о 19 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6403 сполученням Мартинівська - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 4 г 13 хв. Між станціями Мостове і Одеса цей електропоїзд проїжджає 30 зупинок. Серед них 1165 Км(04.12), Калаглея(05.08), Маринове(05.50), Буялик(06.23), Польове(06.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мостове - Одеса, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мостове Одеса ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мостове - Одеса можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6403 Мартинівська Одеса 04.10
Мостове
08.23
Одеса-Головна
4 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6407 Мартинівська Одеса 15.11
Мостове
19.18
Одеса-Головна
4 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мостове -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мостове — Одеса

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Одеса — Мостове