З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нова Баварія - Огульці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Нова Баварія - Огульці:

Поточний розклад електричок Нова Баварія - Огульці включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 04 хв зі станції Нова Баварія і прибуває на станцію Огульці о 16 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6909 сполученням Харків-Пас. - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 17 хв. Між станціями Нова Баварія і Огульці цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Хвилинка(09.27), Рай-Оленівка(09.40), Люботин(09.57), Люботин-Західний(10.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Нова Баварія - Огульці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Нова Баварія Огульці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Нова Баварія - Огульці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6909 Харків Огульці 09.24
Нова Баварія
10.41
Огульці
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6321 Харків Огульці 15.04
Нова Баварія
16.01
Огульці
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6919 Харків Огульці 17.49
Нова Баварія
18.59
Огульці
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6333 Харків Огульці 20.46
Нова Баварія
21.44
Огульці
58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Нова Баварія -Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Нова Баварія — Огульці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Огульці — Нова Баварія