У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нове Садівництво - Загальна Користь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Нове Садівництво - Загальна Користь:

Поточний розклад електричок Нове Садівництво - Загальна Користь включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 48 хв зі станції Нове Садівництво і прибуває на станцію Загальна Користь о 11 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6318 сполученням Миколаїв Вантажний - Долинська, в цьому випадку поїздка займе 2 г 46 хв. Між станціями Нове Садівництво і Загальна Користь цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Пост 230 Км(17.53), Грейгове(18.51), Розсадник-1(19.38), Новополтавка(20.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Нове Садівництво - Загальна Користь, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Нове Садівництво Загальна Користь ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Нове Садівництво - Загальна Користь можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Нове Садівництво та Загальна Користь – 92.0 км. Ціна квитка на електричку Нове Садівництво Загальна Користь складає 35.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6314 Миколаїв Долинська 08.48
Нове Садівництво
11.32
Загальна Користь
2 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 17.47
Нове Садівництво
20.33
Загальна Користь
2 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Нове Садівництво -Загальна Користь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Нове Садівництво — Загальна Користь

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Загальна Користь — Нове Садівництво