У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Павлинка - Раухівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Павлинка - Раухівка:

Поточний розклад електричок Павлинка - Раухівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 05 хв зі станції Павлинка і прибуває на станцію Раухівка о 10 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6408 сполученням Одеса-Головна - Колосівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 57 хв. Між станціями Павлинка і Раухівка цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них 1263 Км(22.11), Радіалка(22.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Павлинка - Раухівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Павлинка Раухівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Павлинка - Раухівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Павлинка та Раухівка – 40.0 км. Ціна квитка на електричку Павлинка Раухівка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404 Одеса Мартинівська 10.05
Павлинка
10.59
Раухівка-1
54 хв Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Мартинівська 16.39
Павлинка
17.36
Раухівка-1
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6406 Одеса Колосівка 18.58
Павлинка
19.55
Раухівка-1
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6408 Одеса Колосівка 22.08
Павлинка
23.05
Раухівка-1
57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Павлинка -Раухівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Павлинка — Раухівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Раухівка — Павлинка