У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полігон - Депо
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Полігон - Депо:

Поточний розклад електричок Полігон - Депо включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 17 хв зі станції Полігон і прибуває на станцію Депо о 07 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6321 сполученням Снігурівка - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Полігон і Депо цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Полігон - Депо, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Полігон Депо ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Полігон - Депо можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6321 Снігурівка Миколаїв 07.17
Полігон
07.29
Депо
12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Полігон -Депо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полігон — Депо

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Депо — Полігон