У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полігон - Нове Садівництво
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Полігон - Нове Садівництво:

Поточний розклад електричок Полігон - Нове Садівництво включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 17 хв зі станції Полігон і прибуває на станцію Нове Садівництво о 07 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6321 сполученням Снігурівка - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Полігон і Нове Садівництво цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Полігон - Нове Садівництво, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Полігон Нове Садівництво ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Полігон - Нове Садівництво можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6321 Снігурівка Миколаїв 07.17
Полігон
07.50
Нове Садівництво
33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Полігон -Нове Садівництво можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полігон — Нове Садівництво

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нове Садівництво — Полігон