У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полігон - Новопетрівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Полігон - Новопетрівка:

Поточний розклад електричок Полігон - Новопетрівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 12 хв зі станції Полігон і прибуває на станцію Новопетрівка о 19 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Миколаїв Вантажний - Снігурівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Полігон і Новопетрівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Водник(18.21), Славутич(19.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Полігон - Новопетрівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Полігон Новопетрівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Полігон - Новопетрівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Миколаїв Снігурівка 18.12
Полігон
19.18
Новопетрівка
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Полігон -Новопетрівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полігон — Новопетрівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новопетрівка — Полігон