З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рай-Оленівка - Огульці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рай-Оленівка - Огульці:

Поточний розклад електричок Рай-Оленівка - Огульці включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 00 хв зі станції Рай-Оленівка і прибуває на станцію Огульці о 21 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6909 сполученням Харків-Пас. - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Рай-Оленівка і Огульці цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Коротич(09.44), Любівка(10.21), Пирогова(10.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рай-Оленівка - Огульці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рай-Оленівка Огульці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рай-Оленівка - Огульці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6909 Харків Огульці 09.41
Рай-Оленівка
10.41
Огульці
1 г Курсує щоденно - переглянути
6321 Харків Огульці 15.17
Рай-Оленівка
16.01
Огульці
44 хв Курсує щоденно - переглянути
6919 Харків Огульці 18.03
Рай-Оленівка
18.59
Огульці
56 хв Курсує щоденно - переглянути
6333 Харків Огульці 21.00
Рай-Оленівка
21.44
Огульці
44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рай-Оленівка -Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рай-Оленівка — Огульці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Огульці — Рай-Оленівка