У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рай-Оленівка - Огульці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рай-Оленівка - Огульці:

Поточний розклад електричок Рай-Оленівка - Огульці включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 22 хв зі станції Рай-Оленівка і прибуває на станцію Огульці о 16 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6321 сполученням Харків-Пас. - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 1 хв. Між станціями Рай-Оленівка і Огульці цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Коротич(13.24), Любівка(14.02), Пирогова(14.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рай-Оленівка - Огульці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рай-Оленівка Огульці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рай-Оленівка - Огульці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рай-Оленівка та Огульці – 23.9 км. Ціна квитка на електричку Рай-Оленівка Огульці складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рай-Оленівка -Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рай-Оленівка — Огульці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Огульці — Рай-Оленівка