У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Райгород - 247 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Райгород - 247 Км:

Поточний розклад електричок Райгород - 247 Км включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 39 хв зі станції Райгород і прибуває на станцію 247 Км о 18 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6553-6554 сполученням Черкаси - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Райгород і 247 Км цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Райгород - 247 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Райгород 247 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Райгород - 247 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Райгород та 247 Км – 26.0 км. Ціна квитка на електричку Райгород 247 Км складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Райгород -247 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Райгород — 247 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 247 Км — Райгород