У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Райгород - Богданівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Райгород - Богданівка:

Поточний розклад електричок Райгород - Богданівка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 39 хв зі станції Райгород і прибуває на станцію Богданівка о 19 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями Райгород і Богданівка цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Ярове(05.12), Косарі(05.34), 260 Км(05.56), Єградівка(06.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Райгород - Богданівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Райгород Богданівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Райгород - Богданівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Райгород та Богданівка – 65.0 км. Ціна квитка на електричку Райгород Богданівка складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Райгород -Богданівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Райгород — Богданівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Богданівка — Райгород