У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Райгород - Фундукліївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Райгород - Фундукліївка:

Поточний розклад електричок Райгород - Фундукліївка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 39 хв зі станції Райгород і прибуває на станцію Фундукліївка о 18 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6553-6554 сполученням Черкаси - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Райгород і Фундукліївка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Ярове(21.31), 247 Км(21.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Райгород - Фундукліївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Райгород Фундукліївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Райгород - Фундукліївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Райгород та Фундукліївка – 29.0 км. Ціна квитка на електричку Райгород Фундукліївка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Райгород -Фундукліївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Райгород — Фундукліївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фундукліївка — Райгород