У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Райгород - Велика Яблунівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Райгород - Велика Яблунівка:

Поточний розклад електричок Райгород - Велика Яблунівка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 41 хв зі станції Райгород і прибуває на станцію Велика Яблунівка о 22 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6507 сполученням Знам'янка-Пас. - Цвіткове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Райгород і Велика Яблунівка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Райгород - Велика Яблунівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Райгород Велика Яблунівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Райгород - Велика Яблунівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Райгород та Велика Яблунівка – 9.0 км. Ціна квитка на електричку Райгород Велика Яблунівка складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Райгород -Велика Яблунівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Райгород — Велика Яблунівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Велика Яблунівка — Райгород