У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Коломия
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахни - Коломия:

Розклад поїздів Рахни Коломия на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Рахни Коломия найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Деражня, Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.29 зі станції Рахни, в кінцевий же пункт Коломия прибувають вони відповідно о 10.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахни Коломия є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахни - Коломия складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рахни - Коломия можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахни – Коломия залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Одеса Чернівці 23.29
Рахни
10.04
Коломия
10 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахни -Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Коломия

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коломия — Рахни