У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Ворохта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахни - Ворохта:

Розклад поїздів Рахни Ворохта на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Рахни Ворохта найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Деражня, Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.29 зі станції Рахни, в кінцевий же пункт Ворохта прибувають вони відповідно о 11.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахни Ворохта є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахни - Ворохта складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рахни - Ворохта можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахни – Ворохта залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Ясіня 23.29
Рахни
11.34
Ворохта
12 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахни -Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Ворохта

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ворохта — Рахни