У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раків - Довге-Моршинське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Раків - Довге-Моршинське:

Поточний розклад електричок Раків - Довге-Моршинське включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 04 хв зі станції Раків і прибуває на станцію Довге-Моршинське о 12 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6425 сполученням Івано-Франківськ - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Раків і Довге-Моршинське цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Надіїв(22.41), Свіча(23.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Раків - Довге-Моршинське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Раків Довге-Моршинське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Раків - Довге-Моршинське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Раків та Довге-Моршинське – 34.7 км. Ціна квитка на електричку Раків Довге-Моршинське складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6423 Івано-Франківськ Стрий 11.04
Раків
12.12
Довге-Моршинське
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 22.36
Раків
23.45
Довге-Моршинське
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Раків -Довге-Моршинське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Раків — Довге-Моршинське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Довге-Моршинське — Раків