У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раухівка - Буялик
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Раухівка - Буялик:

Поточний розклад електричок Раухівка - Буялик включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 41 хв зі станції Раухівка і прибуває на станцію Буялик о 05 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6407 сполученням Мартинівська - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 45 хв. Між станціями Раухівка і Буялик цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Раухівка - Буялик, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Раухівка Буялик ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Раухівка - Буялик можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Раухівка та Буялик – 34.0 км. Ціна квитка на електричку Раухівка Буялик складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6401 Колосівка Одеса 04.41
Раухівка-1
05.24
Буялик
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6403 Мартинівська Одеса 05.33
Раухівка-1
06.18
Буялик
45 хв Курсує щоденно - переглянути
6413 Мартинівська Одеса 09.21
Раухівка-1
10.06
Буялик
45 хв Курсує щоденно - переглянути
6407 Мартинівська Одеса 16.33
Раухівка-1
17.18
Буялик
45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Раухівка -Буялик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Раухівка — Буялик

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Буялик — Раухівка