У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раухівка - Ім. І. С. Шеверняєва
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Раухівка - Ім. І. С. Шеверняєва:

Поточний розклад електричок Раухівка - Ім. І. С. Шеверняєва включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 06 хв зі станції Раухівка і прибуває на станцію Ім. І. С. Шеверняєва о 23 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6406 сполученням Одеса-Головна - Колосівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Раухівка і Ім. І. С. Шеверняєва цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Раухівка - Ім. І. С. Шеверняєва, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Раухівка Ім. І. С. Шеверняєва ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Раухівка - Ім. І. С. Шеверняєва можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Раухівка та Ім. І. С. Шеверняєва – 26.0 км. Ціна квитка на електричку Раухівка Ім. І. С. Шеверняєва складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Раухівка -Ім. І. С. Шеверняєва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Раухівка — Ім. І. С. Шеверняєва

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ім. І. С. Шеверняєва — Раухівка