У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раухівка - Слобідська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Раухівка - Слобідська:

Поточний розклад електричок Раухівка - Слобідська включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 41 хв зі станції Раухівка і прибуває на станцію Слобідська о 07 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6413 сполученням Мартинівська - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 22 хв. Між станціями Раухівка і Слобідська цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Зарічанський(09.27), Буялик(10.06), Кремидівка(10.42), Шевченка(11.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Раухівка - Слобідська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Раухівка Слобідська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Раухівка - Слобідська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Раухівка та Слобідська – 84.0 км. Ціна квитка на електричку Раухівка Слобідська складає 34.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6401 Колосівка Одеса 04.41
Раухівка-1
07.00
Слобідська
2 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6403 Мартинівська Одеса 05.33
Раухівка-1
07.54
Слобідська
2 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути
6413 Мартинівська Одеса 09.21
Раухівка-1
11.43
Слобідська
2 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути
6407 Мартинівська Одеса 16.33
Раухівка-1
18.54
Слобідська
2 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Раухівка -Слобідська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Раухівка — Слобідська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слобідська — Раухівка