У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раухівка-1 - Калаглея
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Раухівка-1 - Калаглея:

Поточний розклад електричок Раухівка-1 - Калаглея включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 06 хв зі станції Раухівка-1 і прибуває на станцію Калаглея о 23 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6406 сполученням Одеса-Головна - Колосівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Раухівка-1 і Калаглея цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Раухівка-1 - Калаглея, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Раухівка-1 Калаглея ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Раухівка-1 - Калаглея можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Раухівка-1 та Калаглея – 24.0 км. Ціна квитка на електричку Раухівка-1 Калаглея складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404 Одеса Мартинівська 11.00
Раухівка-1
11.28
Калаглея
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Мартинівська 17.37
Раухівка-1
18.04
Калаглея
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6406 Одеса Колосівка 19.56
Раухівка-1
20.24
Калаглея
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6408 Одеса Колосівка 23.06
Раухівка-1
23.33
Калаглея
27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Раухівка-1 -Калаглея можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Раухівка-1 — Калаглея

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Калаглея — Раухівка-1