У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раухівка-1 - Одеса-Сортувальна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Раухівка-1 - Одеса-Сортувальна:

Поточний розклад електричок Раухівка-1 - Одеса-Сортувальна включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 41 хв зі станції Раухівка-1 і прибуває на станцію Одеса-Сортувальна о 06 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6413 сполученням Мартинівська - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 6 хв. Між станціями Раухівка-1 і Одеса-Сортувальна цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Зарічанський(09.27), Буялик(10.06), Кремидівка(10.42), Шевченка(11.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Раухівка-1 - Одеса-Сортувальна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Раухівка-1 Одеса-Сортувальна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Раухівка-1 - Одеса-Сортувальна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Раухівка-1 та Одеса-Сортувальна – 76.0 км. Ціна квитка на електричку Раухівка-1 Одеса-Сортувальна складає 32.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Раухівка-1 -Одеса-Сортувальна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Раухівка-1 — Одеса-Сортувальна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Одеса-Сортувальна — Раухівка-1