У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рейовець - Хелм
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рейовець - Хелм:

Розклад поїздів Рейовець Хелм на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Рейовець Хелм найчастіше зупиняються на станціях Хелм Място, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.46 зі станції Рейовець, в кінцевий же пункт Хелм-Головний прибувають вони відповідно о 21.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рейовець Хелм є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рейовець - Хелм складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рейовець - Хелм можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рейовець – Хелм залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
68 Варшава Київ 20.46
Рейовець
21.04
Хелм-Головний
18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рейовець -Хелм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рейовець — Хелм

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хелм — Рейовець