У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рейовець - Травники
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рейовець - Травники:

Розклад поїздів Рейовець Травники на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Рейовець Травники найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.18 зі станції Рейовець, в кінцевий же пункт Травники прибувають вони відповідно о 07.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рейовець Травники є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рейовець - Травники складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рейовець - Травники можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рейовець – Травники залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
67 Київ Варшава 07.18
Рейовець
07.30
Травники
12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рейовець -Травники можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рейовець — Травники

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Травники — Рейовець