У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рябушки - Гарбузівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рябушки - Гарбузівка:

Поточний розклад електричок Рябушки - Гарбузівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 54 хв зі станції Рябушки і прибуває на станцію Гарбузівка о 19 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6889 сполученням Лебединська - Ворожба-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Рябушки і Гарбузівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рябушки - Гарбузівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рябушки Гарбузівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рябушки - Гарбузівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рябушки та Гарбузівка – 4.0 км. Ціна квитка на електричку Рябушки Гарбузівка складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6887 Лебединська Суми 08.44
Рябушки
08.51
Гарбузівка
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Ворожба 18.54
Рябушки
19.01
Гарбузівка
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рябушки -Гарбузівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рябушки — Гарбузівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гарбузівка — Рябушки