У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рідкодуб - Кумшацький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рідкодуб - Кумшацький:

Поточний розклад електричок Рідкодуб - Кумшацький включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 53 хв зі станції Рідкодуб і прибуває на станцію Кумшацький о 06 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6603 сполученням Дебальцеве - Іловайськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Рідкодуб і Кумшацький цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рідкодуб - Кумшацький, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рідкодуб Кумшацький ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рідкодуб - Кумшацький можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6601 Дебальцеве Іловайськ 05.53
Рідкодуб
06.06
Кумшацький
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6603 Дебальцеве Іловайськ 17.33
Рідкодуб
17.47
Кумшацький
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рідкодуб -Кумшацький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рідкодуб — Кумшацький

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кумшацький — Рідкодуб