У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокосово(з.п) - Стеблівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рокосово(з.п) - Стеблівка:

Поточний розклад електричок Рокосово(з.п) - Стеблівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 47 хв зі станції Рокосово(з.п) і прибуває на станцію Стеблівка о 08 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6574-6573 сполученням Дяково - Солотвино-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 42 хв. Між станціями Рокосово(з.п) і Стеблівка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Рокосово(07.52), Сокирниця(08.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рокосово(з.п) - Стеблівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рокосово(з.п) Стеблівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рокосово(з.п) - Стеблівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рокосово(з.п) та Стеблівка – 21.0 км. Ціна квитка на електричку Рокосово(з.п) Стеблівка складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6574-6573 Дяково Солотвино 07.47
Рокосово(з.п)
08.29
Стеблівка
42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рокосово(з.п) -Стеблівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокосово(з.п) — Стеблівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стеблівка — Рокосово(з.п)