У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздори - Нижньодніпровськ-Вузол-парк З
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздори - Нижньодніпровськ-Вузол-парк З:

Поточний розклад електричок Роздори - Нижньодніпровськ-Вузол-парк З включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 12 хв зі станції Роздори і прибуває на станцію Нижньодніпровськ-Вузол-парк З о 06 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6147 сполученням Чаплине - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 50 хв. Між станціями Роздори і Нижньодніпровськ-Вузол-парк З цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них 251 Км(12.50), 235 Км(14.42), Іларіонове(15.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздори - Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздори Нижньодніпровськ-Вузол-парк З ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздори - Нижньодніпровськ-Вузол-парк З можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздори та Нижньодніпровськ-Вузол-парк З – 52.0 км. Ціна квитка на електричку Роздори Нижньодніпровськ-Вузол-парк З складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздори -Нижньодніпровськ-Вузол-парк З можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздори — Нижньодніпровськ-Вузол-парк З

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нижньодніпровськ-Вузол-парк З — Роздори