У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6141 Чаплине — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чаплине - Дніпро номер 6141 відправляється зі станції Чаплине о 09.21 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 12.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6141 Чаплине - Дніпро пролягає по таким станціям як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Хорошеве, 219 Км, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 09.21
Краснощокове 09.29 1 хв  09.30 8 хв 
Улянівка 09.39 1 хв  09.40 18 хв 
Васильківка 09.44 1 хв  09.45 23 хв 
284 Км 09.49 1 хв  09.50 28 хв 
283 Км 09.52 1 хв  09.53 31 хв 
Крутоярка 09.57 1 хв  09.58 36 хв 
276 Км 10.01 1 хв  10.02 40 хв 
Письменна 10.06 1 хв  10.07 45 хв 
269 Км 10.10 1 хв  10.11 49 хв 
267 Км 10.14 1 хв  10.15 53 хв 
Терса 10.17 1 хв  10.18 56 хв 
262 км 10.21 1 хв  10.22 1 г 
Роздори 10.29 1 хв  10.30 1 г  8 хв 
251 Км 10.36 1 хв  10.37 1 г  15 хв 
Вишнівецьке 10.42 1 хв  10.43 1 г  21 хв 
242 Км 10.48 2 хв  10.50 1 г  27 хв 
239 Км 10.53 1 хв  10.54 1 г  32 хв 
Синельникове-2 11.00 1 хв  11.01 1 г  39 хв 
235 Км 11.03 1 хв  11.04 1 г  42 хв 
230 Км 11.07 1 хв  11.08 1 г  46 хв 
Хорошеве 11.11 1 хв  11.12 1 г  50 хв 
225 Км 11.15 1 хв  11.16 1 г  54 хв 
222 Км 11.19 1 хв  11.20 1 г  58 хв 
219 Км 11.23 1 хв  11.24 2 г  2 хв 
Іларіонове 11.28 1 хв  11.29 2 г  7 хв 
212 Км 11.33 1 хв  11.34 2 г  12 хв 
Ігрень 11.43 1 хв  11.44 2 г  22 хв 
Ксеніївка 11.46 2 хв  11.48 2 г  25 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 11.52 2 хв  11.54 2 г  31 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 11.56 1 хв  11.57 2 г  35 хв 
196 Км 12.00 1 хв  12.01 2 г  39 хв 
Нижньодніпровськ 12.06 1 хв  12.07 2 г  45 хв 
193 Км 12.10 2 хв  12.12 2 г  49 хв 
Дніпро-Головний 12.20 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6141 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031