У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6141 Чаплине — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чаплине - Дніпро номер 6141 відправляється зі станції Чаплине о 09.21 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6141 Чаплине - Дніпро пролягає по таким станціям як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Хорошеве, 219 Км, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Поїзд № 6141 (Чаплине – Дніпро-Головний) у добу 29, 30 листопада, 01, 02, 03 грудня 2022 року відправити зі станції Чаплине о 09.16 (замість 09.21), далі пропустити наступним розкладом: Пл. Краснощокове 09.24-09.25 Улянівка 09.34-09.35 Пл. Васильківка 09.39-09.40 Пл.284км 09.44-09.45 Пл.283км 09.47-09.48 Пл. Крутоярка 09.52-09.53 Пл.276км 09.56-09.57 Письменна 10.01-10.02 Пл.269км 10.05-10.06 Пл.267км 10.09-10.10 Пл. Терса 10.12-10.13 Пл.262км 10.16-10.17 Роздори 10.24-10.25 Пл.251км 10.31-10.32 Вишнівецьке 10.37-10.38 Пл.242км 10.43-10.45 Пост 239км 10.48-10.49 Синельникове-2 10.55-10.56 Пл.235км 10.58-10.59 Пл.230км 11.02- 11.03 Пл. Хорошеве 11.06-11.07 Пл.225км 11.10-11.11 Пл.222км 11.14- 11.15 Пл.219км 11.18-11.19 Іларіонове 11.23-11.24 Пл.212км 11.28- 11.29 Ігрень 11.39-11.40 Пл. Ксенівка 11.42-11.44 НД-Вузол Парк Г 11.48-11.50 НД-Вузол Парк Л 11.52-11.53 Пл.196км 11.56-11.57 Нижньодніпровськ 12.02-12.03 Пл.193км 12.06-12.08 Пост Амур 12.13 Дніпро-Головний 12.21. поїзди: №№ 6185 (Синельникове-1 – Дніпро-Головний), 6533 (Запоріжжя-2 – Дніпро-Головний), 6277 (Лозова – Дніпро-Головний), 6141 6147 (Чаплине – Дніпро-Головний), 6111 (Синельникове-1 – Дніпро-Головний), пропустити по І колії станції Нижньодніпровськ без зупинки на платформі 193 км.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 09.21
Краснощокове 09.29 1 хв  09.30 8 хв 
Улянівка 09.39 1 хв  09.40 18 хв 
Васильківка 09.44 1 хв  09.45 23 хв 
284 Км 09.49 1 хв  09.50 28 хв 
283 Км 09.52 1 хв  09.53 31 хв 
Крутоярка 09.57 1 хв  09.58 36 хв 
276 Км 10.01 1 хв  10.02 40 хв 
Письменна 10.06 1 хв  10.07 45 хв 
269 Км 10.10 1 хв  10.11 49 хв 
267 Км 10.14 1 хв  10.15 53 хв 
Терса 10.17 1 хв  10.18 56 хв 
262 км 10.21 1 хв  10.22 1 г 
Роздори 10.29 1 хв  10.30 1 г  8 хв 
251 Км 10.36 1 хв  10.37 1 г  15 хв 
Вишнівецьке 10.42 1 хв  10.43 1 г  21 хв 
242 Км 10.48 2 хв  10.50 1 г  27 хв 
239 Км 10.53 1 хв  10.54 1 г  32 хв 
Синельникове-2 11.00 1 хв  11.01 1 г  39 хв 
235 Км 11.03 1 хв  11.04 1 г  42 хв 
230 Км 11.07 1 хв  11.08 1 г  46 хв 
Хорошеве 11.11 1 хв  11.12 1 г  50 хв 
225 Км 11.15 1 хв  11.16 1 г  54 хв 
222 Км 11.19 1 хв  11.20 1 г  58 хв 
219 Км 11.23 1 хв  11.24 2 г  2 хв 
Іларіонове 11.28 1 хв  11.29 2 г  7 хв 
212 Км 11.33 1 хв  11.34 2 г  12 хв 
Ігрень 11.44 1 хв  11.45 2 г  23 хв 
Ксеніївка 11.47 2 хв  11.49 2 г  26 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 11.53 2 хв  11.55 2 г  32 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 11.57 1 хв  11.58 2 г  36 хв 
196 Км 12.01 1 хв  12.02 2 г  40 хв 
Нижньодніпровськ 12.07 1 хв  12.08 2 г  46 хв 
193 Км 12.11 2 хв  12.13 2 г  50 хв 
Дніпро-Головний 12.21 3 г 

У розкладі поїзда 6141 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031