У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6141 Чаплине — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6141 сполученням Чаплине - Дніпро-Головний відправляється зі станції Чаплине о 09.23 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Хорошеве, 219 Км, 207 Км, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 09.23
Краснощокове 09.31 1 хв  09.32 8 хв 
Улянівка 09.41 1 хв  09.42 18 хв 
Васильківка 09.46 1 хв  09.47 23 хв 
284 Км 09.51 1 хв  09.52 28 хв 
283 Км 09.54 1 хв  09.55 31 хв 
Крутоярка 09.59 1 хв  10.00 36 хв 
276 Км 10.03 1 хв  10.04 40 хв 
Письменна 10.08 1 хв  10.09 45 хв 
269 Км 10.12 1 хв  10.13 49 хв 
267 Км 10.16 1 хв  10.17 53 хв 
Терса 10.19 1 хв  10.20 56 хв 
262 км 10.23 1 хв  10.24 1 г 
Роздори 10.31 1 хв  10.32 1 г  8 хв 
251 Км 10.38 1 хв  10.39 1 г  15 хв 
Вишнівецьке 10.44 1 хв  10.45 1 г  21 хв 
242 Км 10.50 2 хв  10.52 1 г  27 хв 
239 Км 10.55 1 хв  10.56 1 г  32 хв 
Синельникове-2 11.02 1 хв  11.03 1 г  39 хв 
235 Км 11.05 2 хв  11.07 1 г  42 хв 
230 Км 11.09 1 хв  11.10 1 г  46 хв 
Хорошеве 11.13 1 хв  11.14 1 г  50 хв 
225 Км 11.17 1 хв  11.18 1 г  54 хв 
222 Км 11.21 1 хв  11.22 1 г  58 хв 
219 Км 11.25 1 хв  11.26 2 г  2 хв 
Іларіонове 11.30 1 хв  11.31 2 г  7 хв 
212 Км 11.35 1 хв  11.36 2 г  12 хв 
207 Км 11.40 1 хв  11.41 2 г  17 хв 
Ігрень 11.45 1 хв  11.46 2 г  22 хв 
Ксеніївка 11.48 2 хв  11.50 2 г  25 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 11.54 2 хв  11.56 2 г  31 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 11.58 1 хв  11.59 2 г  35 хв 
196 Км 12.02 1 хв  12.03 2 г  39 хв 
Нижньодніпровськ 12.08 1 хв  12.09 2 г  45 хв 
193 Км 12.12 2 хв  12.14 2 г  49 хв 
Дніпро-Головний 12.21 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6141 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031