У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6141 Чаплине — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6141 сполученням Чаплине - Дніпро-Головний відправляється зі станції Чаплине о 09.21 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 12.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Хорошеве, 219 Км, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 09.21
Краснощокове 09.29 1 хв  09.30 8 хв 
Улянівка 09.39 1 хв  09.40 18 хв 
Васильківка 09.44 1 хв  09.45 23 хв 
284 Км 09.49 1 хв  09.50 28 хв 
283 Км 09.52 1 хв  09.53 31 хв 
Крутоярка 09.57 1 хв  09.58 36 хв 
276 Км 10.01 1 хв  10.02 40 хв 
Письменна 10.06 1 хв  10.07 45 хв 
269 Км 10.10 1 хв  10.11 49 хв 
267 Км 10.14 1 хв  10.15 53 хв 
Терса 10.17 1 хв  10.18 56 хв 
262 км 10.21 1 хв  10.22 1 г 
Роздори 10.29 1 хв  10.30 1 г  8 хв 
251 Км 10.36 1 хв  10.37 1 г  15 хв 
Вишнівецьке 10.42 1 хв  10.43 1 г  21 хв 
242 Км 10.48 2 хв  10.50 1 г  27 хв 
239 Км 10.53 1 хв  10.54 1 г  32 хв 
Синельникове-2 11.00 1 хв  11.01 1 г  39 хв 
235 Км 11.03 2 хв  11.05 1 г  42 хв 
230 Км 11.07 1 хв  11.08 1 г  46 хв 
Хорошеве 11.11 1 хв  11.12 1 г  50 хв 
225 Км 11.15 1 хв  11.16 1 г  54 хв 
222 Км 11.19 1 хв  11.20 1 г  58 хв 
219 Км 11.23 1 хв  11.24 2 г  2 хв 
Іларіонове 11.28 1 хв  11.29 2 г  7 хв 
212 Км 11.33 1 хв  11.34 2 г  12 хв 
Ігрень 11.43 1 хв  11.44 2 г  22 хв 
Ксеніївка 11.46 2 хв  11.48 2 г  25 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 11.52 2 хв  11.54 2 г  31 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 11.56 1 хв  11.57 2 г  35 хв 
196 Км 12.00 1 хв  12.01 2 г  39 хв 
Нижньодніпровськ 12.06 1 хв  12.07 2 г  45 хв 
193 Км 12.10 2 хв  12.12 2 г  49 хв 
Дніпро-Головний 12.19 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6141 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930