У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсадник-1 - Горожене
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсадник-1 - Горожене:

Поточний розклад електричок Розсадник-1 - Горожене включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 40 хв зі станції Розсадник-1 і прибуває на станцію Горожене о 19 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6314 сполученням Миколаїв Вантажний - Долинська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Розсадник-1 і Горожене цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсадник-1 - Горожене, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсадник-1 Горожене ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсадник-1 - Горожене можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розсадник-1 та Горожене – 11.0 км. Ціна квитка на електричку Розсадник-1 Горожене складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6314 Миколаїв Долинська 10.37
Розсадник-1
10.54
Горожене
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 19.40
Розсадник-1
19.55
Горожене
15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсадник-1 -Горожене можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсадник-1 — Горожене

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Горожене — Розсадник-1