У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Майданчик 1 - Розсипна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Майданчик 1 - Розсипна:

Поточний розклад електричок Майданчик 1 - Розсипна включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 03 хв зі станції Майданчик 1 і прибуває на станцію Розсипна о 18 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6603 сполученням Дебальцеве - Іловайськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 7 хв. Між станціями Майданчик 1 і Розсипна цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Майданчик 2(17.09), Кумшацький(17.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Майданчик 1 - Розсипна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Майданчик 1 Розсипна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Майданчик 1 - Розсипна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6601 Дебальцеве Іловайськ 05.22
Майданчик 1
06.29
Розсипна
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6603 Дебальцеве Іловайськ 17.03
Майданчик 1
18.10
Розсипна
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Майданчик 1 -Розсипна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Майданчик 1 — Розсипна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розсипна — Майданчик 1