У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розжив'ївка - Магістральна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розжив'ївка - Магістральна:

Поточний розклад електричок Розжив'ївка - Магістральна включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 00 хв зі станції Розжив'ївка і прибуває на станцію Магістральна о 21 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6659-6571 сполученням Лозова - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 5 г 49 хв. Між станціями Розжив'ївка і Магістральна цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Мир(23.37), Орчик(05.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розжив'ївка - Магістральна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розжив'ївка Магістральна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розжив'ївка - Магістральна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розжив'ївка та Магістральна – 51.3 км. Ціна квитка на електричку Розжив'ївка Магістральна складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розжив'ївка -Магістральна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розжив'ївка — Магістральна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Магістральна — Розжив'ївка