У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рубанка - Житнє
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рубанка - Житнє:

Поточний розклад електричок Рубанка - Житнє включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 12 хв зі станції Рубанка і прибуває на станцію Житнє о 17 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6938 сполученням Бахмач-Пас. - Ромни, в цьому випадку поїздка займе 1 г 21 хв. Між станціями Рубанка і Житнє цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 36 Км(05.42), Талалаївка(06.08), 67 Км(06.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рубанка - Житнє, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рубанка Житнє ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рубанка - Житнє можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рубанка та Житнє – 41.4 км. Ціна квитка на електричку Рубанка Житнє складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6938 Бахмач Ромни 05.35
Рубанка
06.56
Житнє
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути
6936-6544 Бахмач Ромодан 09.26
Рубанка
10.42
Житнє
1 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути
6934-6548 Бахмач Ромодан 16.12
Рубанка
17.20
Житнє
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рубанка -Житнє можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рубанка — Житнє

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Житнє — Рубанка