У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудаєве - Перемога
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудаєве - Перемога:

Поточний розклад електричок Рудаєве - Перемога включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 21 хв зі станції Рудаєве і прибуває на станцію Перемога о 16 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6852 сполученням Дубове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 58 хв. Між станціями Рудаєве і Перемога цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них 934 Км(06.28), Відпочинок(07.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудаєве - Перемога, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудаєве Перемога ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудаєве - Перемога можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудаєве та Перемога – 57.3 км. Ціна квитка на електричку Рудаєве Перемога складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6852 Дубове Харків 06.25
Рудаєве
08.23
Перемога
1 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 15.21
Рудаєве
16.44
Перемога
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудаєве -Перемога можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудаєве — Перемога

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Перемога — Рудаєве